Truh.pl powered by Beskidzkie4x4

Polecamy dystans wahacza górnego do Hyundaia Terracana (każdy model) przeznaczony do samochodów z liftem +2 cale

Wysokość robocza 15mm, 25mm, 35mm, 45mm

Przeznaczony do montażu ze sworzniem BEZ kalamitki. W zależności od dostępności istnieje możliwość zakupu dystansów ze sworzniami.


Dystans wykonany jest z aluminium PA6 w wersji bez pokrycia. Na życzenie klienta możemy polakierować detal na dowolny kolor metodą natryskową lub proszkową – cena i zakres usługi do ustalenia.

Mocowany jest w otworach seryjnych, w komplecie znajdują się 2 dystanse (po jednym na każdą stronę), śruby, podkładki oraz nakrętki M8 o twardości 10,9.

Wszystkie elementy, które prezentujemy w ramach serii powered by Beskidzkie4x4 były i są na bieżąco testowane w naszych pojazdach w trudnych lub ekstremalnych warunkach terenowych.

Uwaga:
Dystans jest elementem tuningowym, przeznaczonym do użytku poza drogami publicznymi. Kupujący montując go oświadcza, że wykonuje to, tylko i wyłącznie na własne ryzyko i nie będzie wnosił w przyszłości żadnych roszczeń w stosunku do producenta i/lub dystrybutora produktu.
Kupujący dokonując zakupu oświadcza, że posiada pełną wiedzę potrzebną do oszacowania wytrzymałości podzespołów koniecznych do poprawnego funkcjonowania dystansów w wybranym zastosowaniu.

Zainteresowanych zakupem i/lub dystrybucją naszych produktów zapraszamy do kontaktu na: info@truh.pl lub 664 159 731